מחפש עובדים? יש לך משרות פנויות?

השאר פרטים ונצא לדרך  ייעוץ ארגוני

  זה לא סוד שבשנים האחרונות, הביקוש לעובדים מקצועיים, גדל על ההיצע שלהם במשק.

  המחסור ההולך וגדל באנשי טכנולוגיה ומהנדסים בהייטק, כך גם בעובדים מקצועיים כמו נהגי משאית, רתכים, מחסנאים, מסגרים, מפעילי מכונות, חשמלאים, מכונאים, מלחימים, בודקי איכות, ועוד.

  תוסיפו לכך את תדירות החלפת מקומות העבודה על ידי עובדים, זוטרים ובכירים כאחד ותגיעו למסקנה שקיים קושי עצום, דווקא באיתור מועמדים פוטנציאליים למשרות שאליהן אתם מגייסים.

  התחרות הגוברת על מועמדים מנוסים, בעידן בו אנו נמצאים רק תגבר ורק לחברות שיבינו שכללי המשחק השתנו ויש להתיישר עם כללי המחשק החדשים בעולם הגיוס, יישאר נתח מהוון האנושי המובחר בשוק המועמדים.

  פרסום מודעת דרושים, לא מספיק היום.

  לא עבור אנשי פיתוח וגם לא עבור מחסנאים או מלגזנים.

  כיום, יש צורך בעבודת גיוס ומיון אינטנסיבית של מגייסים מקצועיים ומיומנים כדי לאתר את המועמדים המתאימים וכן יתרונות בהצעת עבודה מתאימה למועמדים שאותרו וחשוב ביותר – יעילות בקידום תהליכים עד סגירת הסכם עבודה עם המועמדים שנבחרו כמתאימים.

  בעולם הדיגיטלי של היום, בו מתקיימים דיונים רבים אודות ארגונים/חברות והמשרות אליהן הם מגייסים, פרטי השכר והתנאים של המשרות עובירם בין עובדים בתחומים או בארגונים דומים ולכן קיים צורך לוודא שהצעת העבודה שאתם מציעים היא באמת הצעה תחרותית במשק למשרה ולתחום אליהם אתם מגייסים.

  יש חשיבות רבה לפעול לקיצור תהליכי המיון וההשמה בארגון שלכם, חברות השמה וכח אדם יכולות לסייע בכך באופן משמעותי.

  אנו ממליצים לקצר את תהליך המיון והגיוס של עובדי תעשייה מקצועיים ליום אחד בלבד.

  מועמד לתפקיד מקצועי בתחום התעשייה שלא יקבל תשובה חיובית באותו יום ויקבל הצעה או תשובה חיובית מארגון אחר, ייקלט בסבירות גבוהה בארגון המתחרה.

  גם למועמדים בכירים, תהליך מיון ארוך מידי (מעבר לשבוע ימים) יכול לגרום למועמד לוותר על התפקיד בשל אורך התהליך.

  אפשר להיעזר בראיונות וידאו כדי לקצר את התהליך, אנו בחברת משאב – הון אנושי בע"מ פועלים כך מזה שנים רבות והלקוחות שלנו מאוד מרוצים מהתוצאות.

  שימוש בשירות חברת השמה וכח אדם להשמת עובדים והעסקת עובדים חיצוניים יכולה לסייע ולייעל מאוד את תהליכי הגיוס.

  חשוב מאוד לבחור את חברות ההשמה וכח האדם הרלוונטיות למשרה אליה אתם מגייסים, הן מבחינה גאוגרפית (סניף קרוב של חברת ההשמה) אך בעיקר, יש לתת דגש על חברה המתמחה בגיוס עובדים לתחום שבו אתם פועלים.

  מחפש עובדים? יש לך משרות פנויות?

  השאר פרטים ונצא לדרך   סוכנות שיווק דיגיטלי סוכנות שיווק דיגיטלי