מחפש עובדים? יש לך משרות פנויות?

השאר פרטים ונצא לדרך  גיוס כח אדם

  הדרך לגיוס כח אדם, היא לעשות זאת על ידי ניהול מבוקר של תהליך גיוס כח האדם.

  כיום, בפרט לאור המאגרים הגדולים של קורות החיים בחברתכם או בחברת ההשמה, יש לתת דגש על תהליך הגיוס והמיון שכן קל יותר לארגון לפעול בצורה לא נכונה בשל המאסה של קורות החיים במאגרי המידע של החברה המגייסת או של חבר ההשמה וכח האדם.

  המטרה – היא גיוס עובד מותאם לארגון ולשם כך יש צורך באסטרטגיה שתוביל לגיוס יעל ואיכותי.

  גם לחברות גדולות וגם לחברות קטנות, גם בגיוסים גדולים וגם בגיוסים נקודתיים, בין אם זה גיוס ראשוני לחברה ובין אם אתם מרגישים די מיומנים בגיוס עובדים, תמיד קיימות דרכים לייעול גיוס ומיון כח האדם לחברתכם.

  ראשית יש להגדיר את התפקיד כולל תיאור מפורט הכולל את תחום האחריות של התפקיד ודרישות פרופיל המועמד לרבות השכלה, ניסיון רלוונטי, שפות, מיקום גאוגרפי ועוד..

  שנית, יש לפרט את תנאי ההעסקה כמו היקף המשרה, השכר והתנאים הנלווים למשרה.

  לאחר מכן, יש לקבוע את דרכי שיווק המשרה וחשוב יותר, את הבקרה והמעקב על מקורות ההגעה של קורות החיים של המועמדים.

  עם קבלת קורות חיים של מועמדים, נתחיל בתהליך הסינון והמיון לרבות ניתוח קורות החיים שנשלחו על ידי המועמדים וסינונם על ידי הפרמטרים הדרושים למשרה כפי שהוגדרו מראש.

  יש לקיים ריאיון טלפוני ראשוני בטלפון על מנת לוודא את פרטי קורות החיים, רלוונטיות המידע ובאם המועמד אכן זמין ומתאים באופן ראשוני להגדרות ודרישות התפקיד במשרה שפורסמה.

  את המועמדים המתאימים, נזמין לפגישה לצורך ראיון פרונטאלי, מומלץ להיעזר במנהל המחלקה הרלוונטית כבר בראיון הפרונטאלי הראשון.

  אנו בחברת משאב – הון אנושי בע"מ, נגבש יחד אסטרגיה לגיוס כח האדם בחברתכם ו/או נתאים את עצמנו לאסטרטגיה של חברתכם לגיוס כח האדם ונפעל שלב אחר שלב כפי שהוגדר מראש כדי להשיג עבורכם את התוצאות הטובות ביותר.

  מחפש עובדים? יש לך משרות פנויות?

  השאר פרטים ונצא לדרך   סוכנות שיווק דיגיטלי סוכנות שיווק דיגיטלי